"Стався інцидент у туалеті": Російський політолог пояснив дивний вигляд Путіна під час новорічного звернення

Перед записом новорічного звернення до росіян у Володимира Путіна стався нещасний випадок у туалеті. Про це в ефірі Ехо Москви повідомив російський політолог Валерій Соловей, передають Патріоти України.

Користувачів мережі насторожило пальто російського президента, яке під час запису дивно облягло тіло Путіна. Політолог висунув нову версію казусу, припустивши, що у Путіна, імовірно, стався інцидент у вбиральні. Глава Кремля, заявив Соловей, упав у туалеті та сильно забився.

"У нього в двох ребрах були тріщини. І в нього під пальтечком була пневмоподушка, щоб йому було легше говорити", – висловився публіцист.

"90% від складу полку": Окупанти з елітної дивізії масово пишуть рапорти на звільнення – ГУР Міноборони

вівторок, 24 травень 2022, 20:59

Військовослужбовці 1-го танкового полку 2-ї гвардійської Таманської дивізії масово пишуть рапорти на звільнення з військової служби. Станом на 23 травня рапорти написало вже близько 90% особового складу полку. Про це OBOZREVATEL повідомили власні джере...

Плани ворога захопити в кільце Донеччину і Луганщину приречені – заступниця командира батальйону "Карпатська Січ"

вівторок, 24 травень 2022, 20:49

Українські захисники на Харківщині надійно утримують стратегічно важливі для російських окупантів позиції, які прагнуть замкнути в кільце території Донеччини та Луганщини. Плани ворога прорватися до містечка Барвінкове приречені на провал. Про це розпо...