Стефанішина розповіла, коли можуть розпочатись переговори щодо вступу України до ЄС

Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина вважає, що переговори про членство України в ЄС можуть розпочатися у 2023 році, передають Патріоти України.

"Ми підготували майже 6 тисяч відповідей на запитання і ми це робили разом з ЄС. Тому що всі реформи, які ми робили, ми робили спільно на виконання Угоди про асоціацію. Тобто розуміння України дуже велике. Тому певні процедури — такі як скрінінг, оцінка ринків, законодавство — це не те, що потребуватиме років, а це вже робота, яку треба оформити", — прокоментувала Стефанішина.

За її словами, абсолютно реалістично перейти до перемовин після всіх оцінок вже в 2023 році. Крім цього, більша ясність щодо початку перемовин з’явиться під кінець 2022 року, коли зберуться на зустріч президенти ЄС і України. 23 червня Єврорада опублікувала своє рішення про надання статусу кандидата в члени Євросоюзу Україні та Молдові.

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...