"Степи України - найкраща місцевість для дій танкових підрозділів": В ефірі Скабєєвої влаштували істерику через танки Abrams для ЗСУ (відео)

У російських пропагандистів продовжується істерика після рішення Німеччини та США передати українській армії бойові танки. Один з експертів на росТБ все ж визнав, що ці танки дадуть Україні велику перевагу над армією російських окупантів, передають Патріоти України.

В ефірі у пропагандистки Ольги Скабєєвої 25 січня він сказав, що степи на півдні України - найкраща місцевість для танкових з'єднань.Немає більш сприятливої місцевості для дій великих бронетанкових з'єднань, ніж південноукраїнські степи. Бруд підсохне, хочеш їдь ліворуч, хочеш – праворуч, хочеш – прямо, жодних перешкод", – сказав він.Також росіянин визнав, що хоч західні танки й складні в експлуатації, українські військові освоять їх дуже швидко.

"Освоять за два тижні, це раз. По-друге, обов'язково передадуть усі необхідні ремонтні евакуаційні підрозділи. Крім того, танки обов'язково поставлятимуть у наступному комплекті – важкий механізований міст, танковий мостоукладач, понтонно-мостові парки", – заявив він.

Гість ефіру закликав росіян змиритися з тим фактом, що ЗСУ надалі можуть отримати тисячі танків західного зразка. "Як кажуть у магазинах: "Це на пробу". А далі доведуть і до тисячі, і до півтори тисячі. Щоб не було для нас потім несподіванкою, чому так сталося. Нарощування поставок піде стахановськими темпами", – додав він.

Його заяви стали відповіддю на слова іншого експерта-пропагандиста, головного редактора журналу "Арсенал Вітчизни" Віктора Мураховського. Він сказав, що Abrams і Leopard нібито "погано підходять для дистанцій бою в Україні".

Він заявив, що більш як половина території в Україні – це закрита місцевість із дальністю прямої видимості менш як 500 метрів. Броня ж натовських танків "заточена" під дальність понад 2000 метрів, а на близькій дистанції вони нібито "впевнено пробиватимуться снарядами танкових гармат 2А46 та радянських знарядь "Рапіра".


Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...