Нафтобаза в російському Енгельсі, атакована Україною, горить вже четверту добу. Про це в суботу, 11 січня, повідомив губернатор Саратовської області Роман Бусаргін у Telegram, передають Патріоти України.
Російський чиновник запевняє, що горить "промислове підприємство", а не нафтобаза на військовому аеродромі Енгельс-2.
Він також стверджує, що площа пожежі нібито "зменшилася на 80%", а також "поменшало диму".
"Процес вигоряння палива продовжується, фахівці вживають усіх необхідних заходів. Експерти Росспоживнагляду на постійній основі продовжують моніторинг стану повітря", - написав він.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...