"Стягувати 80% на користь армії - не варіант": Кондратюк висловився про податки для українських зірок за концерти в РФ

Артистів, які виступають в Російській Федерації, не треба пускати в Україну. Києву необхідно припинити транспортне сполучення з країною-агресором та обірвати економічні зв'язки. Про це заявив продюсер Ігор Кондратюк у коментарі ЗМІ щодо ініціативи Олега Собчука стягувати на користь армії 80% податків з українських зірок за концерти у РФ, передають Патріоти України.

За його словами, така співпраця - "збочення". Крім того, продюсер вказав, що навіть офіційний касовий збір не покаже, скільки заробив артист насправді. "80% - це неправильна історія. Можливо, доречніше встановити фіксовану суму, але я не уявляю, як це юридично зробити", – заявив Кондратюк.

При цьому він зазначив, що артисти нічим не відрізняються від українських заробітчан у РФ, тому неправильно вводити такий податок тільки для них. Водночас Кондратюк вказав, що необхідно й зовсім заборонити транспортне сполучення з Росією та обірвати всі зв'язки, в тому числі економічні, а російських зірок й зовсім не пускати в Україну.

"Концерти у нас зараз переважно корпоративні. Щоб їх шукати, потрібно постійно переглядати соціальні мережі тих, хто там був. Вони не прив'язані до дати", - пояснив продюсер.

Джерело: Обозреватель

Тут їм треба просто не заважати: "Навчання" Росії по Кримському мосту призвели... до масової ДТП

неділя, 3 липень 2022, 23:50

Російські окупанти провели на Кримському мосту "навчання" своїх військовиків. Як наслідок, там трапилася масштабна ДТП і рух був певний час перекритий. Ця подія сталася ще 1 липня, проте остаточну версію розвитку подій пропагандисти Кремля оприлюднили ...

Під час ракетного обстрілу селища Сергіївка на Одещині загинула суддя зі Слов’янська та її матір (фото)

неділя, 3 липень 2022, 23:40

В Одеській області під час ракетного обстрілу 1 липня селища Сергіївка загинула суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Ольга Ільяшевич та її матір. Про це повідомили у Донецькому апеляційному суді, передають Патріоти України. "1 липн...