
Блогер, журналіст та історик Павло Бондаренко пише у себе в Facebook, що час від часу в певних колах виникає питання: "чому впав і зруйнувався Радянський Союз?" Насправді відповідь на це питання дуже проста і зрозуміла: СРСР не міг не впасти.
Павло Бондаренко зазначає, за його підрахунками тільки після Другої світової війни СРСР побудував 125 тисяч танків. Крім як мінімум 30 тисяч Т-34, але важко навіть приблизно встановити кількість вироблену в СРСР та в країнах «соціалістичного табору».
Історик пише, для порівняння: США, Великобританія, ФРН, Франція, Японія, Китай і Індія за цей період разом виробили 87984 танки. Тобто, навіть без урахування Т-34 Радянський Союз наклепав майже в 1,5 рази більше танків, ніж інші країни світу разом узяті. Тільки стали на ці чудовиська пішло понад 5 мільйонів тонн.
І ось далі конкретне питання: ну, а, що ж, крім танків? Яка економіка здатна таке витримати? Тим більше - радянська економіка неефективна, уражена корупцією, приписками і бюрократизмом. На ці уточнюючі питання відповідь всім давно зрозуміла, оскільки з економікою в Радянському Союзі були погані справи і люди виживали, як могли.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...