"Стояли и ждали приказа": Пропаг*ндон Прилєпін розкрив скандальний нюанс про роздачу паспортів РФ на Донбасі

Російський письменник Захар Прилєпін, який воював проти України на стороні терористів "ДНР", заявив, що бланки для видачі паспортів РФ доставили на Донбас ще в березні. Про це він розповів в інтерв'ю "Говорит Москва", зазначивши, що необхідні документи доставили з Росії автобусами, повідомляють Патріоти України.

"Я вже знав за місяць до цього, що автобуси з паспортами, списками та всім іншим вже стоять на території Донбасу та чекають клацання пальцями, наказу, щоб почати роботу", – сказав письменник-терорист. "Коли заїхали автобуси й були створені ці списки, коли автобуси були зримі, можна було їх помацати і записати їх номери, тоді я про це дізнався", – додав він.

Хіти тижня. "Який старший брат?": Перший президент України розлютив росіян екскурсом в історію (відео)

субота, 7 грудень 2019, 22:00

Леонід Кравчук заявив, що Україна стала князівством і державою за 300 років до того, як Росія почала ставати на ноги. При цьому Кравчук назвав сумнівною роль РФ в якості "старшого брата" України. "Росія говорить, що має коріння в Київській Русі, Візант...

"Мені це нагадує "закони 16 січня". Замість кінця "епохи бідності" влада хоче закінчити епоху свободи слова" - Поярков (відео)

субота, 7 грудень 2019, 21:55

Сергій Поярков закликав чинну владу почати виконувати передвиборчі обіцянки, замість того, щоб тиснути на свободу слова в Україні. Замість виконання передвиборчих обіцянок чинна влада хоче контролювати свободу слова в України. Про це в ефірі "Прямого" ...