Столтенберг підтвердив майбутнє членство України в НАТО попри шантаж Росії

Столтенберг заявив, що рішення щодо членства України в НАТО залишається актуальним. Альянс буде і надалі підтримувати Україну на цьому шляху, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".

"Ми дотримуємося рішення, яке ми зробили щодо членства України. Я був присутній на саміті НАТО в Бухаресті, коли ми вперше оголосили таке рішення. Ми підтримуємо Україну на її шляху до членства та до євроатлантичної інтеграції, у проведенні реформи, боротьбі з корупцією, модернізації її безпекових та оборонних інституцій", – заявив Столтенберг.

Також генсек НАТО нагадав, що у Росії немає права вето на включення до складу НАТО нових країн-членів.

"Росія не має будь-якого права втручатися в цей процес. Україна є суверенною незалежною державою, і, як будь-яка суверенна та незалежна держава, має право обирати власний шлях, включаючи те, частиною якої структури з безпеки вона хоче бути. Тож це виключне питання для України та 30 союзників - вирішувати, коли Україна буде готовою приєднатися до Альянсу", – пояснив Столтенберг.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський неодноразово наголошував на важливості надання Україні плану дій щодо членства в НАТО.

6 лютого в Брюсселі під час прес-конференції за підсумками переговорів з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що союзники визнають Україну як потенційного кандидата на вступ до НАТО і надають їй практичну допомогу в здійсненні реформ для наближення до стандартів, досягнення яких є умовою для членства в організації.

Нардепка від ОПЗЖ вирішила скласти повноваження, натякнувши на поважну причину

середа, 30 листопад 2022, 20:00

Нардепка від ОПЗЖ Юлія Льовочкіна подала заяву про складання депутатських повноважень. Про це в середу, 30 листопада повідомила пресслужба ОПЗЖ в Telegram, передають Патріоти України. За її словами, рішення було прийнято у зв’язку з сімейними обставина...

Путін може оголосити повну мобілізацію в РФ: Тука розповів, чи це зможе радикально змінити ситуацію на фронті

середа, 30 листопад 2022, 20:00

Росія має великий людський ресурс і може скористатися повною мобілізацією як козирем у "спецоперації" проти України. Проте надії Кремля навряд чи виправдаються – сучасні війни виграє не людська маса, а ефективна зброя, передають Патріоти України. Навіт...