Столтенберг пояснив відсутність реакції НАТО на падіння російських дронів у Румунії

НАТО не вчинило жодних дій у зв'язку з падінням російських дронів або їх уламків у Румунії та Польщі, оскільки це не було навмисною атакою на країну-союзника Альянсу, передають Патріоти України з посиланням на генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга на прес-конференції у Києві.

"У нас немає ознак того, що це (падіння уламків дронів на територію Румунії, - ред.) було навмисною атакою на країну-союзника НАТО", - сказав він.

Генсек додав, що у зв'язку з поточними подіями Альянс посилює свою присутність на східному фланзі, зокрема шляхом перекидання до Румунії кількох винищувачів для патрулювання повітряного простору.

Що цьому передувало

У ніч проти 4 вересня, коли росіяни атакували Одеську область, уламки російського "Шахеда" впали на території Румунії.

Пізніше в Румунії ще двічі знаходили уламки російських безпілотників, які атакували портову інфраструктуру України.

А наприкінці квітня поблизу польського міста Бидгощ виявили уламки об'єкта, схожого на ракету. ЗМІ зазначали, що на ньому були написи російською мовою.

"Треба давати здачу": Недобитий українськими диверсантами зрадник Царьов знов занервував після ліквідації свого собрата Киви

четвер, 7 грудень 2023, 8:56

Запроданець щиро сподівається, що недоімперії витрачатиме додатково дефіцитні ресурси, щоб рятувати вже використаний непотріб, як він та інші третьосортні перебіжчики-безділтники. Колишній нардеп Олег Царьов прокоментував ліквідацію екснардепа-зрадника...