Столтенберг заявив, що країни НАТО не мають обмежень щодо постачання зброї Україні

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що країни Альянсу не мають обмежень щодо постачання озброєння Україні. Перед організацією стоїть головне завдання - допомогти Києву. Деталями Столтенберг поділився із журналістами за підсумками саміту НАТО, який проходив у Мадриді 28-30 червня, пише "Європейська правда", передають Патріоти України.

За його словами, немає списків із видами озброєння, постачання якого в Україну виключено. У такий спосіб він спростував існування домовленості про неможливість передачі бойових танків.

Генсек зазначив, що держави НАТО підтримують ідею передачі сучаснішого озброєння, зокрема західного, Україні. "Альянс нині має завдання – допомогти Україні з переходом на сучасне озброєння натовського зразка. І звичайно, ми не маємо списку обладнання, яке ми виключаємо з цього", – сказав він. Столтенберг наголосив, що держави НАТО розглядають широкий список озброєння натовського зразка і "це і є меседж цього саміту".

"Вийшла на город, дивлюся, вже вогонь!": У Криму пенсіонерка розповідала про вибухи на базах росіян, але сусідка "закрила їй рот"

вівторок, 16 серпень 2022, 17:47

Пенсіонерка з Криму хотіла розповісти місцевим ЗМІ подробиці недавніх вибухів на півострові, але її сусідка натякнула, що слід "змовчати". На сюжет Кримської газети звернули увагу користувачі Twitter, передають Патріоти України. Пропагандисти цікавилис...

"Не перевалковий пункт для відпустки": У Фінляндії почнуть скорочувати кількість виданих росіянам віз

вівторок, 16 серпень 2022, 17:43

Обмеження щодо віз росіянам у Фінляндії почнуть діяти від вересня. Очікується, що кількість шенгенських віз громадянам країни-терористки скоротиться до однієї десятої від нинішнього рівня. Про це заявив міністр закордонних справ країни Пеккі Хаавісто, ...