"Столиця" поки буде у Мелітополі: Окупанти відмовилися від ідеї захопити Запоріжжя

Росія на даний момент відмовилася від ідеї захопити Запоріжжя і вигадала новий "план" - перенести "столицю" в окупований Мелітополь і провести фейковий референдум. Про це повідомляє "24 канал" із посиланням на власні джерела в українських спецслужбах, передають Патріоти України.

Окупанти не планують відмовлятися від окупації південної частини України, яка зараз перебуває під їх тимчасовим контролем. Росіяни готують проведення "референдумів" на всіх нещодавно захоплених РФ територіях. Окупанти планують влаштувати цей фарс у липні.

У Кремлі збираються оголосити про створення "ЗНР" або пряму окупацію частини Запорізької області навіть без взяття обласного центру. У РФ вже готують "документи" про "перенесення столиці" до Мелітополя.

Крім того, президент Росії Володимир Путін вимагає від своєї армії захопити якнайбільше територій Запорізької області. Всі вони, за задумом диктатора, повинні будуть увійти до нового квазіутворення.

Однак у РФ розглядають й інші варіанти - прийняття гауляйтерами "конституції", у якій межі "республік" визначені межами областей. Тоді через якийсь час під тими самими приводами росіяни зможуть розпочати нову "спецоперацію".

Джерело: 24 канал

Щоб прискорити озброєння ЗСУ: Україна пропонує США нову схему постачання Himars

неділя, 2 жовтень 2022, 7:00

Україна хоче добитися постачання реактивних систем залпового вогню Himars, що вже були у використанні американської армії. При цьому нові системи, що були призначені для України, направляться на потреби Штатів. Про це повідомив голова парламентської фр...

"Хрестик зеленкою на лобі - от і вся допомога": Окупант розповів, як в "другій армії світу" лікують солдатів. Аудіоперехоплення

неділя, 2 жовтень 2022, 6:56

Окупант, відправлений Росією на Донецький напрямок, поскаржився матері на погану медицину у "другій армії світу", відсутність їжі та зброї. Він також сказав, що загарбники очікують на прорив українських сил, передають Патріоти України. . Відповідне пе...