Стоматолог-нардеп зі "Слуги народу" засвітив у парламенті дорогий аксесуар (фотофакт)

До обрання в Раду Дубнов працював хірургом-стоматологом у приватній клініці.

У четвер, 3 жовтня, народний депутат з президентської фракції "Слуга народу" Артем Дубнов прийшов на засідання Верховної Ради з годинником марки Breitling вартістю 5680 доларів США, тобто більше 33 мінімальних зарплат в Україні. Ексклюзивне фото нардепа з аксесуаром надав парламентський кореспондент Олександр Гончаров, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Слід зазначити, що Артем Дубнов - киянин, він переміг у себе на 213 окрузі у колишнього делегата України в ПАРЄ Борислава Берези. Народився Дубнов у 1988 році в Києві, у 2010 - з відзнакою закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю хірургічна стоматологія. Також має диплом Київського університету економіки і права КРОК за фахом господарське право.

Під час Майдану Дубнов, згідно з даними з його сторінок в соціальних мережах, надавав медичну допомогу постраждалим, влітку 2014 року - відправлявся в зону АТО і надавав стоматологічні послуги військовим.

До обрання в Раду працював хірургом-стоматологом у ТОВ Клініка Дубнової "Стоматолог і Я".

Дружина Шарія захищала право Дорофєєвої крутити д...пою на Алеї Небесної сотні, - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 23 листопад 2020, 23:20

Продюсери співачки зробили такий вибір локації свідомо – заради чистого хайпу. "Шарійова лярва знов блювонула на Україну і українське – це вона так захищала право Дорофєєвої крутити дупою на Алеї Небесної сотні, що й сама з азартом потопталась нашими м...

Хіти тижня. "Хорошие сапоги - надо брать": Фотограф показав черговий курйоз на засіданні Ради

понеділок, 23 листопад 2020, 23:05

Жінок-нардепів, на відміну від чоловіків, більше цікавлять не "хлопчики", а... взуття. Двох народних депутаток України підловили на обговоренні туфель під час засідання Верховної Ради у четвер, 31 жовтня 2019 року. Відповідне фото на своїй сторінці у F...