
В окупованій з 2014 року Макіївці на Донеччині 4 червня відбулися "хлопки". На складі боєприпасів здетонував боєкомплект. "Гучним" ранком російські окупанти та місцеві зрадники завдячують влучній роботі української артилерії. Про це повідомляє Telegram-канал "Збройні Сили України. Війна з окупантами", передають Патріоти України.
"У Макіївці, яка окупована з 2014 року відбулася детонація бк. Артилерія відпрацювала на відмінно", - зазначено у повідомленні.
У мережі також з'явилося відео, на якому видно густий дим над складом БК окупантів та чути гучні звуки детонації боєприпасів. "Пишуть у МакКейнівці (Макіївці) ЗСУ дали прикурити оркам на складі БК", - коментує відео користувач Twitter Alex Bezfam.
Пишут в МакКейновке (Макеевке) ЗСУ дали прикурить оркам на складе БК pic.twitter.com/mgUtrqwPx2
— Alex Bezfam (@alex_bezfam) June 4, 2022
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...