
В окупованій з 2014 року Макіївці на Донеччині 4 червня відбулися "хлопки". На складі боєприпасів здетонував боєкомплект. "Гучним" ранком російські окупанти та місцеві зрадники завдячують влучній роботі української артилерії. Про це повідомляє Telegram-канал "Збройні Сили України. Війна з окупантами", передають Патріоти України.
"У Макіївці, яка окупована з 2014 року відбулася детонація бк. Артилерія відпрацювала на відмінно", - зазначено у повідомленні.
У мережі також з'явилося відео, на якому видно густий дим над складом БК окупантів та чути гучні звуки детонації боєприпасів. "Пишуть у МакКейнівці (Макіївці) ЗСУ дали прикурити оркам на складі БК", - коментує відео користувач Twitter Alex Bezfam.
Пишут в МакКейновке (Макеевке) ЗСУ дали прикурить оркам на складе БК pic.twitter.com/mgUtrqwPx2
— Alex Bezfam (@alex_bezfam) June 4, 2022
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...