
В окупованій з 2014 року Макіївці на Донеччині 4 червня відбулися "хлопки". На складі боєприпасів здетонував боєкомплект. "Гучним" ранком російські окупанти та місцеві зрадники завдячують влучній роботі української артилерії. Про це повідомляє Telegram-канал "Збройні Сили України. Війна з окупантами", передають Патріоти України.
"У Макіївці, яка окупована з 2014 року відбулася детонація бк. Артилерія відпрацювала на відмінно", - зазначено у повідомленні.
У мережі також з'явилося відео, на якому видно густий дим над складом БК окупантів та чути гучні звуки детонації боєприпасів. "Пишуть у МакКейнівці (Макіївці) ЗСУ дали прикурити оркам на складі БК", - коментує відео користувач Twitter Alex Bezfam.
Пишут в МакКейновке (Макеевке) ЗСУ дали прикурить оркам на складе БК pic.twitter.com/mgUtrqwPx2
— Alex Bezfam (@alex_bezfam) June 4, 2022
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...