
В окупованій з 2014 року Макіївці на Донеччині 4 червня відбулися "хлопки". На складі боєприпасів здетонував боєкомплект. "Гучним" ранком російські окупанти та місцеві зрадники завдячують влучній роботі української артилерії. Про це повідомляє Telegram-канал "Збройні Сили України. Війна з окупантами", передають Патріоти України.
"У Макіївці, яка окупована з 2014 року відбулася детонація бк. Артилерія відпрацювала на відмінно", - зазначено у повідомленні.
У мережі також з'явилося відео, на якому видно густий дим над складом БК окупантів та чути гучні звуки детонації боєприпасів. "Пишуть у МакКейнівці (Макіївці) ЗСУ дали прикурити оркам на складі БК", - коментує відео користувач Twitter Alex Bezfam.
Пишут в МакКейновке (Макеевке) ЗСУ дали прикурить оркам на складе БК pic.twitter.com/mgUtrqwPx2
— Alex Bezfam (@alex_bezfam) June 4, 2022
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...