
В окупованій з 2014 року Макіївці на Донеччині 4 червня відбулися "хлопки". На складі боєприпасів здетонував боєкомплект. "Гучним" ранком російські окупанти та місцеві зрадники завдячують влучній роботі української артилерії. Про це повідомляє Telegram-канал "Збройні Сили України. Війна з окупантами", передають Патріоти України.
"У Макіївці, яка окупована з 2014 року відбулася детонація бк. Артилерія відпрацювала на відмінно", - зазначено у повідомленні.
У мережі також з'явилося відео, на якому видно густий дим над складом БК окупантів та чути гучні звуки детонації боєприпасів. "Пишуть у МакКейнівці (Макіївці) ЗСУ дали прикурити оркам на складі БК", - коментує відео користувач Twitter Alex Bezfam.
Пишут в МакКейновке (Макеевке) ЗСУ дали прикурить оркам на складе БК pic.twitter.com/mgUtrqwPx2
— Alex Bezfam (@alex_bezfam) June 4, 2022
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...