"Страна способна в квартал произвести ракет на один залп американского "Арли Берка": Ель Мюрид розповів, чому РФ не готова до великої війни

На большую войну Кремль уже не готов – Россия оказалась на грани масштабного кризиса16 липня Москва визнала нестачу медичного кисню для пацієнтів з коронавірусів. Це означає, що у Росії немає окремих мобілізаційних галузей, не кажучи про мобілізаційну економіці. Російський ТГ-канал "Толкователь" нагадав, що вироблення кисню - це проста технологія середини ХХ століття, передають Патріоти України.

"Это не микрочипы и не робототехнику производить, это простая технология, т. е. быстро и с колес наладить производство кислорода мы уже не способны", - зазначили автори канала.

Ця проблема показала, що насправді на велику війну старого типу з використанням танків, піхоти і артилерії Росія теж уже не готова. У ситуації, коли потрібна серйозна логістика, найшвидше переналаштування багатьох галузей, сил Москви, за оцінкою "Толкователя", вистачить тільки на перекидання 2-3 бригад на Донбас і боїв за Маріуполь.

Російський блогер Анатолій Несміян, відомий як Ель Мюрид, пише, що 20 тисяч хворих на добу в масштабах всієї Росії - це повний колапс системи охорони здоров'я. Ні вакцин, ні кисню, ні хоч скільки достатніх потужностей по їх виробництву. Однак при цьому Володимир Путін погрожує війною Заходу. "Как вообще воевать собирается - без раненых и больных? Да за месяц маленькой победоносной войны санитарные потери у него будут кратно выше боевых. Страна, способная в квартал с трудом произвести ракет на один залп американского "Арли Берка" (коих у США хорошо за сотню), но при этом рвущая на груди тельняшку, выглядит, мягко говоря, неубедительно", - пише блогер. Мюрид вважає, що ситуація для Росії буде розвиватися в гіршу сторону, якщо Кремль не змінить стратегію.

"Відносини людини зі смертю – дуже цікава тема": Скандальна нардепка заявила, що підготувала законопроєкт про евтаназію (відео)

середа, 20 жовтень 2021, 19:15

Скандальна народна депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова сказала, що підготувала проєкт закону про евтаназію, але поки його не вносить на розгляд у парламент. За її словами, тему евтаназії активно обговорюють у Європі. Про це політикиня розпов...

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...