Страшні злочини агресора: Зеленський розповів про те, як окупанти викрадають і вбивають мерів українських міст

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російські військові викрали деяких мерів українських міст. При цьому деяких чиновників окупанти по-звірячому вбили. Відповідну заяву глава держави зробив в інтерв'ю виданню Economist, передають Патріоти України.

"Вони викрадають мерів наших міст. Вони вбили деяких з них. Деяких ми не можемо знайти. Деяких з них ми вже знайшли, і вони мертві", – сказав президент.

За словами Зеленського, російська армія використовує на окупованій території ті ж методи, які використовували на Донбасі в 2014 році

Нагадаємо, десять озброєних окупантів прийшли на засідання Координаційної ради міста Мелітополя. Вони забрали мера міста Івана Федорова, наділи йому на голову поліетиленовий пакет і вивезли в невідомому напрямку. Згодом його вдалося обміняти на дев'ятьох полонених росіян.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: