
Один із російських окупантів на ім'я Дмитро, який воює на Донецькому напрямку, поскаржився батькові на життя на фронті. Він заявив, що боїться, що може загинути в будь-яку мить, а військові Росії водночас п'ють і коять "всяку фі*ню". Про це йшлося в перехопленій розмові загарбника з батьком, повідомили в Telegram-каналі "Інформаційний спротив", передають Патріоти України.
Окрім того, Дмитро поскаржився, що його форма зносилася і не підлягає ремонту, а іншу взяти ніде. Зі свого боку батько повідомляв новини з дому. Зокрема, розповів, що бійців підрозділу "ГРІМ", які опублікували відео зі скаргою, тягають по прокуратурах, двоє з них втекли. Тим часом, у межах мобілізації в їхньому районі планують призвати 92 особи, замість 42, як було раніше. Крім того, свої пункти у багатьох містах відкрила ПВК "Вагнера", найманцям-новобранцям обіцяють зарплату у 240 тисяч рублів.
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...