"Страшний сон Москви: Як новий союз за участю України поверне РФ у часи Івана Грозного", - експерт

"Створення регіонального кластера Польща-Україна-Литва-Білорусь є страшним сном як для Берліна, так і для Москви. Слов'янське ядро (крім литовців) в 80-85 мільйонів чоловік кардинально змінює баланс сил в Європі і є непробивною балто-чорноморською дугою для РФ, відкидаючи її в геополітичну нішу часів Лівонської війни Івана Грозного", - пише у своєму блозі Олексій Кущ, передають Патріоти України, і продовжує:

"Оживають концепції Гадяцького договору гетьмана Виговського та балто-чорноморської доктрини Юрія Липи.Заява президента Польщі в тому ж ключі. Але нам потрібно пам'ятати – саме Україна повинна стати осьовим регіональним ядром нового союзу. А для цього до геополітики потрібно додати ефективну економічну, соціальну та демографічну політики.

А також кратополітику системи влади. Тільки наша ефективність дозволить Україні завдати ключового удару по РФ – здійснити перехоплення геополітичного впливу на Білорусь, яка стає одним із ключових пазлів балто-чорноморської дуги".

"Це непросте рішення, але...": Ісландія припиняє роботу свого посольства в Москві

п’ятниця, 9 червень 2023, 19:52

МЗС Ісландії ухвалило рішення про призупинення роботи свого посольства в Росії, починаючи від 1 серпня. Також Рейкʼявік вимагає від Москви аналогічного кроку. Про це інформує пресслужба МЗС Ісландії, передають Патріоти України. Повідомляється, що росій...

Окупанти втратили понад чотири роти своїх солдатів і купу техніки - генерал Тарнавський

п’ятниця, 9 червень 2023, 19:41

На Таврійському напрямку українські військові ліквідували понад чотири роти росіян та пошкодили 61 одиницю військової техніки ворога, інформують Патріоти України. Як повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний г...