Страшний теракт в Оленівці: В "Азові" розповіли, про скількох загиблих військових зараз відомо

У результаті теракту в Оленівці загинув щонайменше 41 український військовослужбовець. Інформація уточнюється. Про це під час пресконференції 6 жовтня повідомив начальник штабу полку "Азов", майор Богдан Кротевич, передають Патріоти України.

Він уточнив, що згідно з даними, які оприлюднила Російська Федерація, в Оленівці загинуло 53-54 людини.Після опитування, яке провів "Азов", стало відомо, що загинув 41 військовослужбовець. Однак воно не завершено, і загиблих може бути більше.

"Спочатку опиралися на інформацію РФ. Але зараз приїхали люди, які це бачили на власні очі", - додав виконувач обов’язків командира полку "Азов" Микита Надточій.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...