Страта Каддафі переслідує Х*йла з новою силою: Путін почав знов втрачати рейтинг

Росіяни не простили тирану чмобіків, і це лише початок

Рейтинг президента Росії Володимира Путіна після оголошення "часткової" мобілізації почав знижуватися. Глава Кремля втратив одразу 6% за останній місяць. Такі дані у середу, 28 вересня, наводить внесена в РФ до Реєстру некомерційних організацій, що виконують функції іноземного агента, організація Левада-Центр.

Заразі Путіну довіряють лише 40% росіян.
"У вересні на тлі оголошення часткової мобілізації знизився рівень схвалення основних інститутів влади. Також зменшилася впевненість у тому, що країна йде у правильному напрямку", - заявили аналітики.
Останні три місяці його діяльність на посаді підтримували 83% респондентів, проте вже у вересні підтримка впала до 77%. При цьому п'ята частина громадян (21%) не схвалює його діяльність.
Наприкінці вересня, в порівнянні з попереднім місяцем, у Росії зменшилася і частка тих, хто вважає, що справи в країні йдуть у правильному напрямку. У серпні таких було 67%, у вересні - лише 60%. Ще 27% опитаних вважають, що країна рухається неправильним шляхом.
Дещо знизився, хоч і не так суттєво, і рівень довіри до інших інститутів влади в Росії, зокрема до прем'єр-міністра, губернаторів та Думи. Роботу Мішустіна схвалюють 66% опитаних (місяцем раніше - 68%), глав регіонів - 63% (раніше - 68%), парламенту - 54% (проти 57% у серпні).
Загальноросійське опитування Левада-центру проводилося шляхом особистого інтерв'ю 22-28 вересня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення в кількості 1631 респондента віком від 18 років і старше у 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...