"Стратегічно, це було б цікаво": Загороднюк розповів, чому Україна не закуповує системи Patriot

Україна зацікавлена в закупівлі у Сполучених Штатів систем протиповітряного захисту Patriot, однак поки що розглядає це лише як перспективне питання. Про це розповів глава Міністерства оборони України Андрій Загороднюк під час зустрічі з журналістами у Брюсселі, передають Патріоти України.

За його словами, на сьогодні українська сторона не проводить переговори щодо систем Patriot, однак теоретична можливість початку такого діалогу є. “Стратегічно нам, звичайно, це було б цікаво. Ми підіймали це питання як принципову можливість, але це поки і все”, – розповів глава міністерства.

За словами Загороднюка, зараз Україна займається зближенням своїх позицій з американськими. Після того, як це буде зроблено, Київ зможе почати діалог щодо Patriot. Водночас він зазначив, що в Міністерстві оборони є робоча група, що займається стратегією протиповітряної оборони. MIM-104 Patriot – американський зенітний ракетний комплекс, який використовується для забезпечення протиповітряної оборони.

З архіву ПУ. "Вони всі - слабаки і боягузи": Поклонську розлютило звільнення Сенцова

понеділок, 21 вересень 2020, 17:00

Одіозний політик заявила, нібито "російські спецслужби усе знають про заплановані режисером теракти". Нелегітимний депутат Державної Думи Росії і колишній "прокурор" Криму Наталія Поклонська вибухнула злісними висловлюваннями на адресу звільненого з ро...

"Грязные деньги мира. Кто слил компромат на крупнейшие банки США и Европы и кого он заденет в Украине", - експерти

понеділок, 21 вересень 2020, 15:15

"Мир лихорадит от нового финансового скандала, который получил название FinCen. Мировые СМИ опубликовали данные о мастштабной утечке из американского минфина. Речь о подозрительных финансовых операциях по всему миру", - пише у своєму блозі Вікторія Вен...