Стратегія Росії - повільна вечеря, "рускій канібалізм": Зеленський прокоментував дії РФ у війні проти України

Головна ціль України - звільнити всі території від російських загарбників. Водночас головна ціль деокупації - зупинення повільної окупації нашої держави, яку Росія розпочала в 2014 році, передають Патріоти України.

Росія, яка змогла окупувати деякі території нашої держави в 2014 році та взяла паузу у війні, на цей раз продовжила свої загарбницькі дії. Тому мета України зараз - деокупувати всі наші території та не дозволити росіянам продовжити повільне “викрадення” наших земель.Про це в інтерв’ю СNN розповів президент України Володимир Зеленський.

“Головна ціль деокупації в тому, що не можна дати Росії продовжувати повільну окупацію, яка вона почала в 2014 році. Вони прийшли, трошки захопили, потім відбулася пауза, якісь домовленості, Росія з часом набирається сил і потім просувається вперед, ставить ультимативні умови. Це вся їхня стратегія - повільня вечеря, потрішки тебе з’їдати, “рускій канібалізм”. Я не хочу в це грати, но я розумію, чим це закінчиться. Ми не будемо стояти на місці. Ми будемо потрішки їти. По-іншому з ними говорити ми більше не будемо”, - наголосив президент України.

Окремо Володимир Зеленський зазначив, що дипломатичне вирішення проблеми та “Мінськ” - це різні речі. “Я знаю, що деякі держави будуть штовхати нас до мінського процесу. Але я хочу, щоб світ розумів: дипломатичне вирішення та “Мінськ” - це різні речі. “Мінськ” - це пустий папірець для того, щоб дати відпочити Росії перед наступним вторгненням”, - підкреслив Зеленський.

Секретар РНБО розповів, як окупанти прорахувалися з підривом Каховської ГЕС

субота, 10 червень 2023, 20:15

Російські окупанти при підриві дамби Каховської ГЕС не розрахували, що вода може затопити їхні позиції. В результаті, вони мають втрати особового складу і техніки. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ...

Окупантам потужно "насипали": Генштаб ЗСУ повідомив про нові втрати ворога

субота, 10 червень 2023, 19:42

Українські захисники упродовж доби завдали 15 авіаударів по районах зосередження російських окупантів. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ, передають Патріоти України. "Авіація сил оборони за добу завдала 15 ударів по районах зосередження...