Стремоусов, втікаючи з Херсона, пообіцяв "звільнити" Миколаївську, Одеську та Дніпропетровську області (відео)

На тлі контрнаступу української армії в Херсонській області самі загарбники продовжують евакуювати населення з правого берега Дніпра. Процес невпинно супроводжує гауляйтер Кирило Стремоусов, який паралельно мовить про захоплення і нових областей, передають Патріоти України.

Черговий ролик з маячнею він опублікував у себе на Telegram-каналі. Стремоусов умовляє херсонців на тлі Антонівського мосту, який не раз піддавався бомбардуванням.

"Вже незабаром звільнення Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської областей, але це вже для наших земляків буде зовсім інша країна, історія…" – стверджує державний зрадник.

Стремоус також переконує всіх, що ВСУ не зможуть повернути регіон під контроль України. Проте з моменту реальної битви за регіон, на територію Херсонщини стрімко залишають останні симпатики "російської весни".

Україна отримала можливість гарантувати звільнення ЗАЕС - Зеленський

четвер, 28 вересень 2023, 23:41

Україна увійшла до складу Ради керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Це дозволить впливати на рішення, які обов’язкові для виконання усіх членів цієї організації. Про це повідомив у традиційному вечірньому зверненні у четвер, 28 ...

Міноборони Білорусі звинувачує польський військовий вертоліт у вторгненні на територію країни, у Польщі відреагували

четвер, 28 вересень 2023, 23:15

У Міноборони Білорусі заявили, що 28 вересня о 15:02 засобами радіолокаційного виявлення ВПС та військ ППО було зафіксовано наближення повітряного судна Польщі до білоруського кордону. Про це повідомляє видання Zerkalo, передають Патріоти України. За і...