Стріляли кілька разів: На прем'єр-міністра Словаччини Фіцо скоєно замах. Той у важкому стані

На Фіцо скоєно замах

Прем'єр-міністра Фіцо поранили в місті Гандлова після засідання уряду. Про це повідомило видання Denník N у середу, 15 травня.

Вказано, що кілька пострілів пролунало перед місцевим Палацом культури, коли Фіцо вийшов до народу.

"За словами свідків, які перебували на місці, Фіцо підійшов до людей, які його вітали, після чого пролунало кілька пострілів. Потім Фіцо впав на землю", – йдеться у повідомленні.

Охоронці швидко підняли прем'єр-міністра, посадили його в машину та відвезли.

Імовірний нападник був затриманий поліцією на місці. Охорона подбала про безпеку інших членів уряду. ЗМІ вже назвали особу нападника, йдеться про солідну та шановану в країні людину.

Доповнено

Прем'єра доправляли "вертольотом до Банська-Бистриці, оскільки до Братислави добиратися буде занадто довго через необхідність термінового втручання".

"Наступні кілька годин вирішальні", - повідомляється.

За інформацією TV Markíz, Фіцо забрали з гелікоптера на ношах до реанімації.

Портал Aktuality повідомив, що прем'єр Словаччини отримав поранення у живіт. Цю інформацію також підтвердив The Guardian представник партії Фіцо Smer.

"Ми наблизилися до позитивного прогнозу": Глава міноборони Словаччини розповів про стан Фіцо

субота, 18 травень 2024, 16:43

Після повторної операції лікарі дають позитивний прогноз щодо стану прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, пораненого кількома пострілами в живіт 15 травня. Про це міністр внутрішніх справ країни Роберт Калиняк повідомив 18 травня, відео його заяви ...

Чергове "досягнення" Путіна: Під Краковом відкрили постійну базу спецпризначенців США

субота, 18 травень 2024, 16:03

США відкривають постійну базу спецпризначенців у Польщі під Краковом. Табір "Мирон" назвали на честь польського солдата Мирослава (Мирона) Луцького, який загинув в Афганістані під час підтримки операцій НАТО. Про це повідомляє RMF24 17 травня, передают...