
Міністерство оборони роз'яснило питання виплати нової додаткової винагороди для військовослужбовців, які безпосередньо беруть участь в Операції об'єднаних сил на Донбасі, передають Патріоти України.
"Доплату ввели з 27 липня 2020 року", - повідомили в Facebook Оперативного командування «Схід». За словами міністра оборони Андрія Тарана, доплата здійснюється додатково до всіх виплат учасникам ООС, і введена відповідно до постанови КМ від 29 липня 2020 № 741. Відповідний же наказ Міністерства оборони від 16 вересня № 330, що визначає розмір додаткової винагороди і порядок її виплати, вступив в силу 25 вересня.
«За попередніми розрахунками Департаменту фінансів Міноборони, в липні-вересні 2020 року в якості додаткової винагороди військовослужбовцям буде виплачено близько 250 млн. гривень. На поточний 2020 рік необхідні кошти для виплати зазначеної винагороди Міноборони забезпечено», - повідомив міністр.
При цьому в міністерстві заявили, що наказ визначає розмір додаткової винагороди і порядок її виплати, але не встановлює правила і не регламентує режим припинення вогню на лінії зіткнення. «Будь-яке тлумачення умов цих виплат як "введення якихось штрафів" є абсолютно маніпулятивним і політизованим", - заявили військові.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...