Стріляти або не стріляти? У Міноборони розтлумачили наказ про нібито заборону відкривати вогонь у відповідь

Міністерство оборони роз'яснило питання виплати нової додаткової винагороди для військовослужбовців, які безпосередньо беруть участь в Операції об'єднаних сил на Донбасі, передають Патріоти України.

"Доплату ввели з 27 липня 2020 року", - повідомили в Facebook Оперативного командування «Схід». За словами міністра оборони Андрія Тарана, доплата здійснюється додатково до всіх виплат учасникам ООС, і введена відповідно до постанови КМ від 29 липня 2020 № 741. Відповідний же наказ Міністерства оборони від 16 вересня № 330, що визначає розмір додаткової винагороди і порядок її виплати, вступив в силу 25 вересня.
«За попередніми розрахунками Департаменту фінансів Міноборони, в липні-вересні 2020 року в якості додаткової винагороди військовослужбовцям буде виплачено близько 250 млн. гривень. На поточний 2020 рік необхідні кошти для виплати зазначеної винагороди Міноборони забезпечено», - повідомив міністр.
При цьому в міністерстві заявили, що наказ визначає розмір додаткової винагороди і порядок її виплати, але не встановлює правила і не регламентує режим припинення вогню на лінії зіткнення. «Будь-яке тлумачення умов цих виплат як "введення якихось штрафів" є абсолютно маніпулятивним і політизованим", - заявили військові.

"Гонім, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:46

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...

З архіву ПУ. Тер носа і ховався за колоною: Тищенка "засікли" в Раді за дивним заняттям (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:00

Після візиту до "куточка Добкіна" нардеп намагався голосувати із виключеною системою. У Раді помітили Миколу Тищенка, який належить до партії "Слуга народу", за дивними заняттями, передають Патріоти України. Поведінка депутата було, м'яко кажучи, незви...