"Стрімкий ріст територіальних претензій": Дуда прокоментував вимоги Путіна щодо перемир'я

Польський президент Анджей Дуда прокоментував пропозицію російського диктатора Володимира Путіна про початок так званих мирних переговорів з Україною, назвавши його вимоги нищівними. Про це повідомляє RMF FM, передають Патріоти України.

Коментуючи вимоги, висунуті Путіним, Дуда відзначив "стрімкий ріст його територіальних претензій", а також те, що російський диктатор продемонстрував усій міжнародній спільноті "квінтесенцію російського брутального імперіалізму".

За словами Дуди, Путін вимагає територій, з яких російські війська вже були вигнані, що вкотре доводить світовій спільноті, якими є його справжні наміри. "Росія каже: так, ми будемо продовжувати порушувати міжнародне право, ми глибоко поважаємо весь міжнародний порядок", - підкреслив президент, висловивши сподівання, що це є достатнім доказом для світу, що Україну слід підтримувати.

Дуда закликав міжнародну спільноту протистояти російському імперіалізму, допомагаючи Україні. "Російський імперіалізм має бути засуджений. Голова цього дракона має бути відрубана, і це має статися завдяки жорсткій позиції вільного світу, і це те, чого ми прагнемо заради безпеки Польщі", - наголоси він.

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...