Сцену на акції "Варта на Банковій" демонтували за вказівкою Богдана, - політолог

Коли активісти намагалися встановити сцену біля входу до Офісу президента, силовики не дали це зробити і розібрали її, витіснивши мітингувальників з цієї ділянки.
Михайло Басараб. Фото: Апостроф.

Керівник Офісу президента давав вказівки силовикам на акції "Варта на Банковій". Про це повідомив політолог, учасник акції "Варта на Банковій" Михайло Басараб, передають Патріоти України.

"За інформацією з наших джерел, за вказівкою Богдана була демонтована сцена, була затримана машина з наметами. Пізніше, внаслідок спілкування з МВС вдалося вичерпати цей інцидент", - розповів він.

Нагадаємо, біля Офісу президента триває кількатисячна акція "Варта на Банковій" проти капітуляції перед Росією. Зазначимо, що о 19:00, коли активісти намагалися встановити сцену біля входу до Офісу президента - силовики не дали це зробити і розібрали її, витіснивши мітингувальників з цієї ділянки. Пізніше протестувальники почали монтаж сцени та наметів біля Будинку з химерами, що навпроти будівлі Офісу президента.

Хіти тижня. Зеленський у курсі? У РНБО заговорили про можливість силового звільнення Донбасу

понеділок, 27 січень 2020, 12:00

Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос заявив, що Збройні сили України повинні бути готові до сценарію силового звільнення Донбасу, якщо буде прийнято відповідне політичне рішення. Про це він сказав в інтерв'ю "Донбас. Реалії", передають Патріоти Укр...

Хіти тижня. Горе скреп: Американські війська заблокували росіян, які прямували до нафтового родовища у Сирії

понеділок, 27 січень 2020, 10:00

Американські військові зупинили російських солдатів, які прямували до нафтового родовища Румейлан у Сирії Про це повідомляє Anadolu з посиланням на джерела, передають Патріоти України. За даними агентства, інцидент стався в суботу, 18 січня, на територ...