Сцену на акції "Варта на Банковій" демонтували за вказівкою Богдана, - політолог

Коли активісти намагалися встановити сцену біля входу до Офісу президента, силовики не дали це зробити і розібрали її, витіснивши мітингувальників з цієї ділянки.
Михайло Басараб. Фото: Апостроф.

Керівник Офісу президента давав вказівки силовикам на акції "Варта на Банковій". Про це повідомив політолог, учасник акції "Варта на Банковій" Михайло Басараб, передають Патріоти України.

"За інформацією з наших джерел, за вказівкою Богдана була демонтована сцена, була затримана машина з наметами. Пізніше, внаслідок спілкування з МВС вдалося вичерпати цей інцидент", - розповів він.

Нагадаємо, біля Офісу президента триває кількатисячна акція "Варта на Банковій" проти капітуляції перед Росією. Зазначимо, що о 19:00, коли активісти намагалися встановити сцену біля входу до Офісу президента - силовики не дали це зробити і розібрали її, витіснивши мітингувальників з цієї ділянки. Пізніше протестувальники почали монтаж сцени та наметів біля Будинку з химерами, що навпроти будівлі Офісу президента.

"Навіть якщо Коломойському вдасться зруйнувати все в Україні, суд США зупинити не можна", - Гонтарева

четвер, 22 жовтень 2020, 21:53

За професійну роботу в фінансовому секторі країни Валерії Гонтаревій довелося заплатити серйозну ціну — постійний моральний тиск, погрози і реальні акти агресії. Колишня голова НБУ Валерія Гонтарева в інтерв'ю розповіла про результати розслідування під...

Зеленський назвав умову, через яку може відмовитися від президентської пенсії

четвер, 22 жовтень 2020, 21:42

Володимир Зеленський припустив, що може відмовитися від президентської пенсії, якщо в країні будуть проблеми з їхньою виплатою та розміром. Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю українським каналам "1+1", "Інтер", ICTV та "Україна" заявив, ...