
Російські окупанти проводять "деевакуацію" мешканців Токмака й Василівки, яких раніше вивезли нібито для безпеки у Бердянськ, передають Патріоти України.
"Окупанти почали повертати додому мешканців населених пунктів, як розташовані безпосередньо на лінії зіткнення, аби використати їх як "живий щит", - повідомляє Центр нацспротиву (ЦНС)
При цьому гауляйтери оголосили про відкриття шкіл на лінії зіткнення, хоча в приміщеннях учбових закладів розміщенні російські військові. Присутність окупантів на території школи пояснюють "воєнізованою охороною задля безпеки дітей". Фактично ж на вільних поверхах розміщуються бойові підрозділи ЗС РФ. Крім того, продовжується примусова паспортизація населення.
"Фактично, ворог скористався "евакуацією" аби паспортизувати мешканців, адже лише за наявністю червоної макулатури люди могли отримати помешкання та соціальні виплати. Тепер же їх примусово повертають у домівки, де ведуться бойові дії", - додали у ЦНС.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...