Суд над військовим РФ: Дружина убитого українця попросила довічного для окупанта чи обміну на бійців із "Азовсталі"

У ході судового процесу над російським військовим Вадимом Шишимаріним виступила вдова загиблого від рук окупанта Катерина Шеліпова. Під час судового засідання жінка попросила довічне ув’язнення для Шишимаріна. У той же час вона не заперечує, щоб окупанта обміняли на бійців з Азовсталі, передають Патріоти України.

За її словами, 28 лютого її чоловік Олександр Шеліпов зранку «поїхав дивитися на вирву». У цей час вона почула постріл, відчинила хвіртку свого будинку і побачила легковий автомобіль, у задньому вікні якого був Шишимарін з автоматом.

Після цього жінка сховалася та дочекалася, коли автомобіль поїде. Потім знову відчинила хвіртку і побачила свого чоловіка, він уже був мертвий. Вона додала, що її чоловік був одягнений у цивільний одяг.

Вадим Шишимарін звернувся до Шеліпової: «Я визнаю, що ви не зможете мене пробачити, але я прошу пробачення». Під час судового засідання 18 травня Вадим Шишимарін визнав провину у вбивстві мирного мешканця у Сумській області. Це перший процес над російським військовим за злочини на території України.

За даними слідства, 28 лютого 21-річний окупант убив беззбройного жителя смт Чупахівка Сумської області, який вів узбіччям дороги велосипед. Чоловік помер на місці, за кілька десятків метрів від свого будинку.

Джерело: UA:Суспільне

"У Кремлі йшли серйозні дебати": Піонтковський прокоментував ракетний удар по Україні

вівторок, 6 грудень 2022, 11:22

Перед масованою ракетною атакою на українські міста у Кремлі були серйозні дебати щодо війни в Україні. Це було помітно з риторики російських пропагандистських шоу. Таку думку висловив російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський у ...

Путін готовий воювати до останньго росіянина: Нова хвиля мобілізації в Росії розпочнеться в січні, офіційно оголошувати її не планують

вівторок, 6 грудень 2022, 10:54

У січні 2023 року в Росії розпочнеться нова хвиля мобілізації на війну проти України. Однак офіційно її оголошувати не будуть, поповнити лави окупантів хочуть прихованими методами. Про це повідомляє Telegram-канал "Можем объяснить", посилаючись на три ...