Суд заарештував московську квартиру Навального, діючи в інтересах "кухаря Путіна"

Пікантність ситуації в тому, що Пригожина називають вірогідним отруйником Навального, за вказівкою Путіна

Судові пристави наклали арешт на квартиру російського опозиціонера Олексія Навального в районі Мар’їно в Москві. Про це повідомила прес-секретар політика Кіра Ярмиш, зазначають Патріоти України.

За її словами, відповідне рішення пов’язане з позовом компанії «Московський школяр», яка, як вважається, пов’язана з бізнесменом Євгеном Пригожиним.

27 серпня пристави оголосили про заборону реєстраційних дій на частку Навального в квартирі. Тепер дану нерухомість не можна продати, подарувати або закласти. Ярмиш також повідомила, що арешт був накладений і на рахунки Навального.

На початку 2019 року Фонд боротьби з корупцією випустив розслідування, в якому назвав комбінат харчування «Московський школяр» таким, що належить Євгену Пригожину і звинуватив компанію у спалаху дизентерії в московських дитячих садах і школах в грудні 2018 року.

“Московський школяр” зажадав з Навального і ФБК компенсацію. Суд задовольнив позов і постановив виплатити 88 мільйонів рублів.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих

З архіву ПУ. Дайте скрепам корвалолу: Телепропагандисти Кремля влаштували істерику через мультфільм про повернення Кубані Україні (відео)

середа, 21 жовтень 2020, 15:00

У мультфільмі в цікавому форматі демонструються злочини більшовиків проти України, а також боротьба патріотів проти них. На російському пропагандистському телебаченні викликав ажіотаж другий епізод стімпанк-мультфільму “Воля” про історію України. Найбі...