
"Суддя Єршова самовільно залишила Стерненка під вартою", - йдеться в повідомленні.
Сьогодні суд розглядав клопотання адвокатів про звільнення активіста із СІЗО. Захист подав апеляцію на вирок суду і застосований запобіжний захід.
Нагадаємо, 23 лютого Приморський суд Одеси визнав Стерненка та його соратника Руслана Демчука винними у викраденні людини і засудив обох до 7 років і 3 місяців позбавлення волі з частковою конфіскацією майна. Стерненко вважає справу політично вмотивованою.
Мова йде про викрадення Сергія Щербича, який у 2015 році став місцевим депутатом від проросійської партії "Родіна". Щербича викрали та катували, вимагаючи від нього відмовитися від ще неотриманого депутатського мандата.
Постраждалий написав заяву проти Стерненка, після чого активіста, який на той час очолював одеський "Правий сектор", заарештували. Через декілька днів Апеляційний суд випустив Стерненка під заставу. Розслідування тяглося аж до нині.
Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...