Суд залишив Стерненка під вартою

Приморський районний суд Одеси залишив під вартою активіста Сергія Стерненка, якого засудили до 7 років і 3 місяців колонії. Про це повідомляють на сторінці Стерненка у фейсбуці, зазначають Патріоти України.

"Суддя Єршова самовільно залишила Стерненка під вартою", - йдеться в повідомленні.

Сьогодні суд розглядав клопотання адвокатів про звільнення активіста із СІЗО. Захист подав апеляцію на вирок суду і застосований запобіжний захід.

Нагадаємо, 23 лютого Приморський суд Одеси визнав Стерненка та його соратника Руслана Демчука винними у викраденні людини і засудив обох до 7 років і 3 місяців позбавлення волі з частковою конфіскацією майна. Стерненко вважає справу політично вмотивованою.

Мова йде про викрадення Сергія Щербича, який у 2015 році став місцевим депутатом від проросійської партії "Родіна". Щербича викрали та катували, вимагаючи від нього відмовитися від ще неотриманого депутатського мандата.

Постраждалий написав заяву проти Стерненка, після чого активіста, який на той час очолював одеський "Правий сектор", заарештували. Через декілька днів Апеляційний суд випустив Стерненка під заставу. Розслідування тяглося аж до нині.

Французький партнер масштабує виробництво українських НРК “Равлик”

четвер, 25 червень 2026, 12:40

Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...

Нова загроза? РФ намагалася атакувати українське узбережжя безпілотними катерами зі "Старлінками", - Флеш

четвер, 25 червень 2026, 11:40

Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...