
Підозрювані у справі викрадення, катування Ігоря Луценка і Юрія Вербицького вийшли із СІЗО. Про це повідомила журналістка Ольга Худецька у facebook, зазначають Патріоти України.
"Судді у справі викрадення, катування Ігоря Луценка і Юрія Вербицького вирішили сходить дружно у відпустку саме тоді, коли закінчувався запобіжний у двох обвинувачених – Сергія Мисливого та Івана Новотного. Їм інкримінували участь у злочинній організації та, власне, виконання злочину", написала Худецька у facebook.
Журналістка зауважила, що Новотного випустили о 00:01 – як тільки сплив термін запобіжного заходу.
"А от Мисливого ми знайшли в Печерському суді - він отримав нову підозру від ДБР і прокурорів, і суд тепер вирішує, чи брати його знов під варту вже за новою підозрою", – написала Худецька.
Обоє підозрюваних були в розшуку і затримані у березні 2020.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...