Суддя був у відпустці? В Офісі генпрокурора розповіли, як затриманому в Києві "заступнику міністра ДНР" вдалося втекти на окуповану територію

Колишньому "заступнику міністра інформації ДНР" Володимиру Пряхіну, який був затриманий у Києві в лютому 2021 року, вдалося виїхати на окуповану територію Донбасу. Термін дії запобіжного заходу у вигляді нічного домашнього арешту закінчився ще 18 жовтня 2021 року. Про це повідомляє LIGA.net із посиланням на джерело в Офісі генерального прокурора, передають Патріоти України.

Клопотання про продовження запобіжного заходу Пряхіну було подано прокурором до суду 6 жовтня минулого року, проте засідання, призначене на 7 жовтня, не відбулося через неявку адвоката. Наступне засідання, 18 жовтня, не відбулося через перебування на лікарняному головуючого судді та ще одного судді, який у відпустці. Термін дії попереднього рішення закінчився, тому обвинувачений з 19 жовтня залишився без запобіжного заходу.

При цьому чергове підготовче засідання було призначене судом лише на 12 січня 2022 року. Крім того, прокурор ще 25 жовтня 2021 року подав клопотання про обрання Пряхіну запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, проте воно досі не розглянуте.

В ОГП зазначили, що у разі неявки обвинуваченого на наступне судове засідання 18 березня без поважних причин прокурор подасть клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Нагадаємо, Володимир Пряхін із 2014 року працював так званим заступником міністра інформації "ДНР". Переїхав до Києва у 2016 році й займався у столиці політтехнологіями та піаром політичних структур РФ.

Джерело: LIGA.net

"Для КНР зараз збройні зіткнення за участю Росії небажані": Чи просив Сі Цзіньпін Путіна не воювати з Україною

середа, 26 січень 2022, 23:29

У суботу інформагентство Bloomberg опублікувало з посиланням на джерело в Пекіні інформацію про те, що китайський лідер Сі Цзіньпін нібито попросив президента Росії Володимира Путіна не нападати на Україну під час зимової Олімпіади, проведення якої зап...

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...