Суддя КСУ Сліденко розповів, чому ухвалили скандальне рішення щодо декларацій

Крок було ухвалено через конфлікт Артема Ситника з іншими політиками.

Рішення Конституційного Суду України про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування пов'язане з діяльністю звільненого директора НАБУ Артема Ситника. Про причини резонансної ухвали в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив суддя КСУ Ігор Сліденко, передають Патріоти України.

На його думку, вирішальним у цій справі став конфлікт Ситника з іншими політиками. "Чому ця проблема не з'являлася до 2020 року? Я можу сказати лише свою думку: тому що та особа, яка очолювала й далі очолює НАБУ, не входила в суперечності з іншими політичними гравцями. Якби виник якийсь конфлікт до 2020 року, очевидно, що ця справа з'явилася б у КСУ у 2017, 2018, 2019 роках. А так вийшло, що у 2020 році", – заявив Сліденко.

"Доки пан Ситник переважно займався тим, що ставив пристрої підслуховування, катався десь, доти це влаштовувало. Сказати, що НАБУ має якісь досягнення, що є якась віддача конкретна... Не в грошах вираховується ефективність роботи таких органів. А в тому, чи виконали вони свою функцію, своє завдання", – додав суддя КСУ.

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує:

З архіву ПУ. Де харчується кум Путіна: Оксана Марченко показала розкішну домашню кухню з позолотою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:00

Кухню ведуча називала раніше улюбленим місцем в будинку. "Доброго ранку, друзі. Урізноманітнимо сніданок зеленим смузі, я його дуже люблю. Дивіться, як просто", - прокоментувала ролик 46-річна знаменитість. . Раніше в своїх інтерв'ю Оксана Марченко вж...