​"Судя по тому, что этот план глуп и предельно нереалистичен, он является абсолютно подлинным творением Генштаба РФ": Невзоров про опубліковані дані по реалізації вторгнення в Україну

Відомий російський публіцист, режисер і журналіст Олександр Невзоров, виступаючи у своїй авторській програмі "Наповал" 5 грудня (випуск №77), прокоментував нещодавню заяву американської розвідки про "перехоплений" план наступу Російської Федерації на Україну, а також публікації карти BILD. На думку Невзорова, опублікований план не є фальшивкою. Навпаки, він справжнісінький, зазначають Патріоти України.

"Американские и европейские авторитетные и не склонные к желтизне газеты опубликовали детальный план военного вторжения России в Украину. Судя по тому, что этот план глуп и предельно нереалистичен, он является абсолютно подлинным творением Генштаба РФ, а не выдумкой иностранных журналистов", - наголосив він. . Водночас, російський експерт запевнив, що боятися того, що всі побачили в плані вторгнення, зарано.

"Это такая форма генеральской патриотической мастурбации. Карты, стрелочки, дивизии, полки... Подобными планами российский Генштаб самоудовлетворяется уже семь лет". Да, возможно, этот планчик свеженький, но вторжение в Украину - это ва-банк, на который Кремль уже никогда не решится", - вважає Невзоров. На думку публіциста, у російської сторони мало і військових, і економічних сил. І не можна починати більшу війну, коли в самій Росії дівчата продають свою цноту за 5 тисяч рублів.

"Вміє воювати лише ракетами": Буданов пояснив, хто і чому влаштував ракетний терор України

понеділок, 4 липень 2022, 17:50

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов пояснив, чому Росія влаштувала ракетний терор України. Про це він розповів в інтерв'ю РБК-Україна, передають Патріоти України. За його словами, звільнення острова Зміїний ніяк ...

Видовище вражає! HIMARS відпрацювали по окупантах на Запорізькому напрямку (фото)

понеділок, 4 липень 2022, 17:38

Американські РСЗВ HIMARS відпрацювали по позиціях росіян на Запорізькому напрямку, повідомляє Генштаб ЗСУ, передають Патріоти України. "Бойова робота HIMARS. Запорізький напрямок. Добре, швидко, точно", - підписали в Генштабі опубліковані фото.