"Судячи з усього, задум командування противника - вибити наші підрозділи з плацдарму на Сіверському Донці", - військовий експерт

За даними штабу, позиції українських захисників не втрачені.

Після бою, що тривав майже п'ять годин, противник запросив режим тиші. За даними прес-центру штабу ООС, в результаті бойових дії один український військовий загинув, ще четверо отримали легкі поранення, їм надається медична допомога. У ворога - один загиблий, п'ять - важко поранені, передають Патріоти України.

Противник запросив режим тиші. За даними штабу, позиції українських захисників не втрачені. Російські окупанти біля Золотого працювали двома ударними групами за підтримки артилерії і мінометів, і очевидно, що до цього вони ретельно готувалися заздалегідь, повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Костянтин Машовець.

«Вдарили в стик двох бригад, за класичною схемою. Судячи з усього, задум командування противника - вибити наші підрозділи з плацдарму на Сіверському Донці в районі Новотошківка - Кримське. Або принаймні, відтіснити від дороги в Сєвєродонецьк, в заплаву річки», - розповів Машовець.
За його словами, ще однією ділянкою активності противника стала ділянка біля Новотошківки і Оріхова. «Треба розуміти, це флангове забезпечення. Діяли по плацдарму, з метою скувати наші тактичні резерви на цій ділянці», - пояснив він.
Машовець також підтвердив інформацію про втрати ЗСУ. «І так, у нас є втрати. Противник використав попереднє вогневе придушення нашої системи оборони (те, що називається артпідготовкою). Її характер і інтенсивність (командування противника насичувало на цій ділянці вогневі засоби) свідчить про попередню підготовку противника до активних дій на цій ділянці», - зазначив Машовець.

Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: міфи та загрози для України

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Свинарчуки" Зеленського: Брат Єрмака на допиті казав про "провокації" та "спецслужби"

п’ятниця, 3 квітень 2020, 21:14

Денис Єрмак заявив, нібито готовий співпрацювати із слідством. Брат керівника Офісу президента Денис Єрмак розповів подробиці про свій допит в НАБУ. Про це Єрмак написав у Facebook, передають Патріоти України. "Допит в НАБУ був сьогодні, допитували мен...