Сумний поворот долі "великого комбінатора": У Росії винесли вирок Рудьковському

Український екс-"соціаліст" Микола Рудьковський, котрий за свою політичну кар'єру змінив кілька політичних "дахів" та ідеологічних забарвлень невдало пошукав щастя в Москві засуджений до двох років колонії, зазначають Патріоти України. У Росії суд засудив колишнього міністра транспорту України Миколи Рудьковського до двох років колонії. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на російські ЗМІ.

Повідомляється, що Московський міський суд засудив його до двох років колонії за напад на посольство Росії в Києві в 2014 році. Також повідомляється, що суд зарахував термін перебування в СІЗО з 28 вересня 2018 року через розрахунку один день за півтора.

Крім того, Рудьковський повинен виплатити близько 5,75 млн російських рублів Міністерству закордонних справ РФ, а також 8,2 млн рублів страхової компанії.

Окупанти намагалися приховати втрати: На Донеччині бійці ЗСУ знищили голову "Оборонпрому "ДНР"

понеділок, 20 січень 2020, 21:41

Українські бійці завдали точного і результативного удару, чим укотре показали свою майстерність стрільби. На Донбасі українські бійці знищили 220 мм реактивну систему залпового вогню “Чебурашка” і ліквідували чотирьох бойовиків, зокрема очільника «Обор...

Все заради батьківщини: Зеленський назвав причину зниження свого рейтингу і його "чудової команди"

понеділок, 20 січень 2020, 21:22

"З нашої чудової командою ми хочемо відкрити країну - відкрити для бізнесу. Зрештою, це егоїстична мета: ми хочемо, щоб Україна працювала для нас і для наших дітей. Ми хочемо жити тут, тому нам потрібен хороший інвестиційний клімат. Я не хочу відправля...