
На Сумщині в різних частинах області пересуваються ворожі танкові колони, а в ряді населених пунктів ідуть бої. Зокрема, наразі бої йдуть у містах Охтирка та Суми, повідомляють Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.
Так, у Сумах почалася стрільба на вул. Ковпака зі сторони Курська. Також чітко чути звуки вибухів, ймовірно, від танкових залпів чи іншого важкого озброєння.
За інформацією користувачів соцмереж, важка техніка агресора, в тому числі танкові колони, пересувається в різних частинах області та їде через населені пункти із прапорами РФ, а на нашивках військових - червоні зірки. Інформація надходить із сіл Хотінь, Мезенівка, селища Велика Писарівка та інших.
Також у місто Буринь заїхала колона російських танків. Військові розгребли весь товар у двох магазинах і розділились на дві частини. Одна рушила в сторону Сум, інша - на Конотоп.
Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький підтверджує пересування ворожої техніки по області. "Сьогодні по території області пересувається техніка Російської Федерації", - написав він у зверненні, яке оприлюднив офіційний сайт ОДА.
Рішення лідера польської опозиційної партії «Право і справедливість» (PiS) Ярослава Качинського повернути Україні орден Ярослава Мудрого II ступеня викликає жаль і вийшла за межі історичної пам’яті. Таку думку висловив журналіст і публіцист Віталій Пор...
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування з іноземними медіа детально окреслив стратегічні цілі Сил оборони та умови для закінчення бойових дій. Попри значні втрати ворога та вдалі українські удари по російській логістиці генерал нар...