"Суми" і "Фастів": Українські військові випробували катери Island, які прибули зі США (фото)

Українські військові випробували катери Island "Суми" і "Фастів", які прибули зі США. Про це повідомили представники командування ВМС ЗСУ, передають Патріоти України.

Уряд США передав катери Р192 "Суми" та Р193 "Фастів" українським збройним силам у листопаді цього року. 30 листопада ВМС України успішно провели ходові випробування цих машин.

"Зокрема, моряки відпрацьовували маневрування та інші завдання, зумовлені підготовкою кораблів до експлуатації у складі дивізіону катерів, що формується для зміцнення морської безпеки нашої країни". – повідомляє командування ЗСУ.

Після успішного випробування машини були спрямовані на місце свого базування - військово-морську базу "Південь".

Раніше до складу ВМС України були також прийняті катери типу Island R190 "Слов'янськ" та R191 "Старобільськ". Незабаром очікується прибуття п'ятого аналогічного катера Р194 "В'ячеслав Кубрак". Його екіпаж у жовтні пройшов підготовку у Балтіморі.

До кінця поточного року командування ВМС сформує дивізіон катерів, що дислокуватиметься в районі порту "Південний".

Джерело: Укрінформ

Росіяни обстріляють у найнесподіваніший момент: Експерт попередив про сакральні дати для Кремля

неділя, 4 грудень 2022, 21:45

Росіяни наразі намагаються визначити ті критичні точки, удари по яких для України будуть найпроблемнішими. Також є підозра, що ворог може завдати удару 24 грудня - в день, що є сакральним для Москви. Про це розповів генерал-майор запаса СБУ Віктор Ягун...

"Тіло Олексія зібрали буквально по частинах": На Херсонщині окупанти виділили українці годину на похорон чоловіка

неділя, 4 грудень 2022, 21:30

Військовий кореспондент Дмитро Галко поділився історією загибелі лейтенанта Нацгвардії Олексія Хвостика, який без вагань став на захист країни та поліг в бою на Херсонщині, передають Патріоти України. «Поки ми роздавали допомогу, до мене підійшла жінк...