
З 15 липня Угорщина вводить нові обмеження на в'їзд через спалахи коронавірусу в декількох країнах. Україна потрапила в "червоний список", у в'їзді в Угорщину її громадянам буде відмовлено. Про це повідомляє DW.COM, передають Патріоти України.
Як пояснив керівник адміністрації прем'єр-міністра країни Гергей Гуляш, метою обмежень є недопущення носіїв вірусу всередину Угорщини. Іноземці, які прибувають в Угорщину з країн "жовтого списку" будуть зобов'язані провести 14 днів у карантині, або надати два негативних тести на коронавірус, зроблених в останні п'ять днів.
Іноземцям з країн, внесених в "червоний список", в'їзд в Угорщину буде заборонений. Це стосується і українців, так як Україну, а також Албанію, Чорногорію і деякі інші країни угорська влада внесли в "червоний список".
В "жовтий список" увійшли серед інших країн, Сербія, Португалія, Румунія, Швеція та Велика Британія. А ось Хорватія, яка є популярним серед угорців туристичним напрямком, перебуває в "зеленому списку". Від обмежень звільнені транзитні мандрівники, працівники транспортної галузі і бізнесмени, які їдуть у відрядження. При цьому їх стан здоров'я також перевірятимуть.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...