Сусідка України заборонила в'їзд на свою територію

Від обмежень звільнені транзитні мандрівники, працівники транспортної галузі і бізнесмени, які їдуть у відрядження.

З 15 липня Угорщина вводить нові обмеження на в'їзд через спалахи коронавірусу в декількох країнах. Україна потрапила в "червоний список", у в'їзді в Угорщину її громадянам буде відмовлено. Про це повідомляє DW.COM, передають Патріоти України.

Як пояснив керівник адміністрації прем'єр-міністра країни Гергей Гуляш, метою обмежень є недопущення носіїв вірусу всередину Угорщини. Іноземці, які прибувають в Угорщину з країн "жовтого списку" будуть зобов'язані провести 14 днів у карантині, або надати два негативних тести на коронавірус, зроблених в останні п'ять днів.

Іноземцям з країн, внесених в "червоний список", в'їзд в Угорщину буде заборонений. Це стосується і українців, так як Україну, а також Албанію, Чорногорію і деякі інші країни угорська влада внесли в "червоний список".

В "жовтий список" увійшли серед інших країн, Сербія, Португалія, Румунія, Швеція та Велика Британія. А ось Хорватія, яка є популярним серед угорців туристичним напрямком, перебуває в "зеленому списку". Від обмежень звільнені транзитні мандрівники, працівники транспортної галузі і бізнесмени, які їдуть у відрядження. При цьому їх стан здоров'я також перевірятимуть.

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...