
З 15 липня Угорщина вводить нові обмеження на в'їзд через спалахи коронавірусу в декількох країнах. Україна потрапила в "червоний список", у в'їзді в Угорщину її громадянам буде відмовлено. Про це повідомляє DW.COM, передають Патріоти України.
Як пояснив керівник адміністрації прем'єр-міністра країни Гергей Гуляш, метою обмежень є недопущення носіїв вірусу всередину Угорщини. Іноземці, які прибувають в Угорщину з країн "жовтого списку" будуть зобов'язані провести 14 днів у карантині, або надати два негативних тести на коронавірус, зроблених в останні п'ять днів.
Іноземцям з країн, внесених в "червоний список", в'їзд в Угорщину буде заборонений. Це стосується і українців, так як Україну, а також Албанію, Чорногорію і деякі інші країни угорська влада внесли в "червоний список".
В "жовтий список" увійшли серед інших країн, Сербія, Португалія, Румунія, Швеція та Велика Британія. А ось Хорватія, яка є популярним серед угорців туристичним напрямком, перебуває в "зеленому списку". Від обмежень звільнені транзитні мандрівники, працівники транспортної галузі і бізнесмени, які їдуть у відрядження. При цьому їх стан здоров'я також перевірятимуть.
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...