
З 15 липня Угорщина вводить нові обмеження на в'їзд через спалахи коронавірусу в декількох країнах. Україна потрапила в "червоний список", у в'їзді в Угорщину її громадянам буде відмовлено. Про це повідомляє DW.COM, передають Патріоти України.
Як пояснив керівник адміністрації прем'єр-міністра країни Гергей Гуляш, метою обмежень є недопущення носіїв вірусу всередину Угорщини. Іноземці, які прибувають в Угорщину з країн "жовтого списку" будуть зобов'язані провести 14 днів у карантині, або надати два негативних тести на коронавірус, зроблених в останні п'ять днів.
Іноземцям з країн, внесених в "червоний список", в'їзд в Угорщину буде заборонений. Це стосується і українців, так як Україну, а також Албанію, Чорногорію і деякі інші країни угорська влада внесли в "червоний список".
В "жовтий список" увійшли серед інших країн, Сербія, Португалія, Румунія, Швеція та Велика Британія. А ось Хорватія, яка є популярним серед угорців туристичним напрямком, перебуває в "зеленому списку". Від обмежень звільнені транзитні мандрівники, працівники транспортної галузі і бізнесмени, які їдуть у відрядження. При цьому їх стан здоров'я також перевірятимуть.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...