
З 15 липня Угорщина вводить нові обмеження на в'їзд через спалахи коронавірусу в декількох країнах. Україна потрапила в "червоний список", у в'їзді в Угорщину її громадянам буде відмовлено. Про це повідомляє DW.COM, передають Патріоти України.
Як пояснив керівник адміністрації прем'єр-міністра країни Гергей Гуляш, метою обмежень є недопущення носіїв вірусу всередину Угорщини. Іноземці, які прибувають в Угорщину з країн "жовтого списку" будуть зобов'язані провести 14 днів у карантині, або надати два негативних тести на коронавірус, зроблених в останні п'ять днів.
Іноземцям з країн, внесених в "червоний список", в'їзд в Угорщину буде заборонений. Це стосується і українців, так як Україну, а також Албанію, Чорногорію і деякі інші країни угорська влада внесли в "червоний список".
В "жовтий список" увійшли серед інших країн, Сербія, Португалія, Румунія, Швеція та Велика Британія. А ось Хорватія, яка є популярним серед угорців туристичним напрямком, перебуває в "зеленому списку". Від обмежень звільнені транзитні мандрівники, працівники транспортної галузі і бізнесмени, які їдуть у відрядження. При цьому їх стан здоров'я також перевірятимуть.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...