"Суспільство не хоче розмовляти із терористами": Зеленський відповів, чи можуть відбутись переговори з Росією

Президент України Володимир Зеленський заявив, що наразі жодні переговори з РФ щодо завершення війни неможливі. Про це Зеленський сказав під час щорічної зустрічі Ялтинської європейської Стратегії, передають Патріоти України.

Російська сторона не може сформулювати жодних адекватних позицій, впевнений Володимир Зеленський. "Ми хочемо закінчити війну, але змінився простір, можливості. Суспільство не хоче говорити з терористами. Хоча навіть із терористами можна спілкуватися, бо вони знають, чого хочуть", – сказав президент України.

За словами Зеленського, немає певності, що росіяни дотримуватимуться своїх обіцянок. "Я вважаю, що не будуть. Ніхто не вірить. Вони нерукостислі. Щоб ми могли відкрити з ними дипломатичний коридор, вони мають показати політичну волю, що вони готові віддати назад чужу землю. Тоді ми можемо говорити принаймні про якісь коридори, які відкривають ті чи інші дипломатичні кроки", – пояснив президент України Володимир Зеленський.


Є просування: Генерал Тарнавський повідомив позитивні новини з Таврійського напрямку

середа, 4 жовтень 2023, 0:55

Сили оборони України просунулися на Таврійському напрямку. За добу українські військові знищили 20 одиниць військової техніки і вісім складів боєприпасів російських окупантів. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Тав...

Таке сталось вперше в історії: Палата представників Конгресу США достроково звільнила спікера Маккарті

середа, 4 жовтень 2023, 0:15

У вівторок, 3 жовтня, спікера Палати представників (нижня палата Конгресу США) Кевіна Маккарті достроково звільнили з посади. Це перший такий випадок в історії Сполучених Штатів. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. "Жоден спікер Палати п...