Сутенер нечистої сили: Фаріон грубо "накинулася" на Гордона (відео)

Ірина Фаріон, екс-нардеп від "Свободи", знову накинулася з гострою критикою та образами на Дмитра Гордона. В останньому інтерв'ю INTV вона заявила, що Гордон - не журналіст, а шарлатан і аферист, повідомляють Патріоти України.

Скандальна депутат на питання, чи спеціально вона провокує журналіста, відповіла, що він не журналіст, а шарлатан і аферист, торговець якимись пірамідками, розкручувач Кашпіровського, Алана Чумака і всієї іншої нечисті, накшталт Марії Стефанії та інших ворожок.

"Він - сутенер нечистої сили. І про цього сутенера нечистої сили більше говорити я не має наміру. Він просто панічно боїться Фаріон, тому що правий - вона воює з нечистою силою", - заявила Фаріон.

Також вона припустила, що Гордона якось на дозвіллі треба облити святою водою. За її словами, скандал між нею і Дмитром Гордоном виник після того, як він сказав, що історичні питання роз'єднують народ. Він розповів про своє ставлення до Степана Бандери та Романа Шухевича.

Також скандальна екс-нардеп заявила, що якщо Гордону не подобаються українські герої, йому слід виїхати до тих героїв, яких він дійсно любить.

"Мені не потрібні його вподобання. Ти жреш хліб моєї землі, і ти повинен поважати моїх героїв. Якщо тобі мої герої не подобаються, пили звідси, і хай за тобою пил стовпом! Їдь до тих героїв, яких ти любиш! Чого ти тут сидиш? Лисе і нещасне!" - скипіла Фаріон.

"Вагнерівці з Бахмута остаточно не вийшли": У Міноборони України розповіли, чим зайняті найманці Пригожина

субота, 3 червень 2023, 20:00

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що у місті Бахмут ситуація умовно стабільна і додала, що вагнерівці остаточно ще не залишили місто. Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила у telegram, передають Патріоти України. За ...

"Рахитская федерация": Путін несподівано "перейменував" РФ (відео)

субота, 3 червень 2023, 19:28

Російський диктатор Володимир Путін обмовився і назвав свою країну "Рахітською Федерацією". Це трапилося під час одного із відеовиступив очільника Кремля. Кадри активно поширюють у Мережі, передають Патріоти України. "Для Російської Федерації - це пита...