
Ситуацію, яка зараз склалась на Херсонському напрямку, прокоментував військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко. Про це він сказав у коментарі ТСН.ua, передають Патріоти України.
"Чому відходять? Ще в липні було зрозуміло, що вони не можуть утримати правобережжя. Це дуже складний регіон. Вони були там повністю блоковані, я би сказав, що вони були в оперативному оточенні, без логістики, без забезпечення передових підрозділів. Все це в них не функціонувало повноцінно. Вони могли там залишатись довгий час – від місяця до трьох, але б це було постійне знищення їх ресурсу та техніки. Вони зрозуміли", - каже Олександр Коваленко.
За його словами, в першу чергу росіяни можуть сконцентрувати значну частину своїх підрозділів саме на лівому березі. "Будуть розподіляти їх між лівобережною Херсонщиною та Запоріжжям. Не виключаю, що деякий ресурс відведуть до Донбаського плацдарму, в район Бахмуту, Авдіївки, Вугледару. Туди можуть спрямувати як особовий склад так і техніку. А херсонцям треба бути дуже обережними. Херсон отримає сумну естафету від Миколаєва – росіяни можуть розпочати обстрілювати його ствольною та реактивною артилерією. Миколаїв може вільно видихнути, Херсон – ні", - сказав Коваленко.
Резюмуючи, Олександр Коваленко додав, що офіційних суттєвих новин з Херсону можна чекати протягом найближчого часу. "В найближчі 24-48 годин", - додав експерт.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...