Сварка через "вірменське питання": Франція відкликає свого посла з Азербайджану

Франція відкликає свого посла в Азербайджані Анн Буайон для консультацій. Про це у вівторок, 16 квітня, йдеться у повідомлені на офіційному сайті МЗС країни.

Пояснюється, що причиною таких дій є те, що "односторонні дії з боку Азербайджану, що продовжуються, завдають шкоди відносинам між двома країнами".

"Президент Еммануель Макрон прийняв французького посла і висловив жаль щодо дій Азербайджану, а також висловив побажання про роз'яснення азербайджанською стороною своїх намірів", - йдеться у повідомлені.

Дипломатичне відомство Франціяї додало, що Париж прагне нормалізації відносин між Азербайджаном та Вірменією з дотриманням міжнародних правових норм та територіальної цілісності обох країн.

Відомо, що Азербайджан неодноразово критикував Францію за підтримку Вірменії, а також гостру риторику у свій бік через дії в Нагірному Карабаху. А Франція, де проживає найбільша вірменська діаспора в Європі, в останні місяці активізувала співпрацю з Вірменією у сфері оборони.

Рік після бунту Пригожина: Де тепер найманці "Вагнера" служать кривавій недоімперії

субота, 22 червень 2024, 0:12

Російська служба "ВВС" з’ясувала, що колишні найманці "ПВК Вагнер" тепер частково служать у Сирії, Центральноафриканській Республіці та в чеченському підрозділі "Ахмат", що воює проти України. . Як стверджує видання, про присутність найманців "ПВК Ваг...

Російський дрон під Вовчанськіом вбив працівницю "Укрпошти", коли та доставляла пенсії

субота, 22 червень 2024, 0:00

Вдень 21 червня окупанти влучили дроном у авто працівників "Укрпошти", котрі перевозили та доставляли пенсії у Вовчанській громаді. Загинула 45-річна керівниця пересувного відділення пошти, також поранений водій, який супроводжував жінку. Про це повідо...