"Свята Джавеліна": На будинку в Києві з'явився оригінальний мурал (фото)

У Києві з'явився оригінальний мурал із зображенням святої із "Джавеліном". Стінопис зробили на будинку у Солом'янському районі. Артоб'єкт "Свята Джавеліна" став частиною "Алеї муралів" на вулиці Авіаконструктора Антонова. Про це у соцмережах повідомив депутат Київської міської ради Андрій Андрєєв, передають Патріоти України.

Він пояснив, що мурал виконали на замовлення автора "мему" про Святу Джавеліну - канадця Крістіана Бориса. "Вдячний команді та засновнику канадсько-українського бренду Saint Javelin Крістіану Борису, на замовлення якого і було виконано мурал.

Коротка історія бренду: Канадець з українським корінням Крістіан Борис створив мем "Святої Джевеліни" ще за кілька тижнів до війни і почав продавати наліпки з цим образом в Канаді та США з метою відправляти всі виручені кошти на благодійну допомогу Україні. За місяць після початку війни, вдалося назбирати більше 1млн доларів. Наразі, ця сума перевалила 2 млн. Бренд вже пожертував кошти організаціям Help Us Help, 2402 та нещодавно запартнерився з Ukrainian World Congress, щоб закупляти захисне обладнання для військових", - повідомив Андрєєв.

Втілила стінопис творча група Kailas-V: митці-муралісти Яна Волк та Андрей Пальваль.


"Це критична фаза війни": Німецький генерал розповів, що потрібно Україні для успішного контрнаступу на ворога

середа, 29 червень 2022, 6:13

Німецький генерал-лейтенант у відставці Роланд Катер заявив, що зараз війна в Україні проти країни-агресорки Росії зайшла у критичну фазу. На його думку, українським захисникам потрібно терміново передати БТР та бойові танки. Після цього, як вважає Кат...

У районі базування двох авіаполків: У російському Курську пролунав потужний вибух (фото, відео)

середа, 29 червень 2022, 0:34

Жителі Курська налякані і скаржаться, що у соціальних мережах адміни видаляють коментарі на тему вибуху. "Сьогодні, приблизно о 22:17 на схід від Курська був збитий український безпілотник. На місці працюють наші військові, виїхали представники спецслу...