Святії скрепи: Російський митрополит оголосив лібералів "дном пекла" і згадав про Україну

Митрополит Красноярський і Ачинський Пантелеймон затаврував ліберальний рух і засудив російських підлітків. Такі заяви він зробив в ефірі «ТВК Красноярськ», передають Патріоти України.
Митрополит Пантелеймон сказав, що дивиться передачі пропагандиста Володимира Соловйова і режисера Микити Михалкова. «А ось слухаю Соловйова, мені так цікаво, чим закінчиться його програма. І розумію, ліберальний рух - це ж пекло. Це дно пекла! Вони самі кажуть це. Ми ніколи з Україною не знайдемо спільної мови, якщо так все буде йти. Нічого доброго», - заявив священнослужитель.
Подобаються йому і передачі Михалкова «Бесогон ТВ». «Я після певних його уявлень з певних питань знайшов відгук. Як наші милі підлітки налаштовані антидержавно, антиісторичного і більш того - зрадницьки», - зазначив Пантелеймон.

«А звідки вони стали такими? Ми стали такими, тому що нас виховували: краще смерть, ніж чобіт або прапор американський», - додав митрополит.

Хіти тижня. "Схожа на повію на пенсії": Джилл Байден викликала суперечки в мережі через вбрання з ажурними колготками (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 4:00

Фото дружини президента США Джо Байдена Джилл, яка виходить з літака в аеропорту Вашингтона, стали бурхливо обговорювати в мережі. Багато хто розкритикував вбрання 69-річної першої леді, який нібито виглядає не за статусом і віком. Так, люди сперечають...

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...