Святкуйте спокійно: РНБО не очікує найближчим часом великого вторгнення Росії в Україну

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов закликав українців спокійно відпочивати у період різдвяно-новорічних свят. За його словами, фахівці не прогнозують вторгнення Росії в Україну, повідомляють Патріоти України з посиланням на брифінг в Офісі президента.

Як пояснив Данілов, для повномасштабного вторгнення, Росії потрібно спочатку підготуватися та витратити на це велику кількість часу.

"Що стосується січня, лютого, березня... Наші фахівці кажуть, що великого вторгнення Росія не може робити навіть фізично, бо є певні розрахунки, період підготовки, період часу, який вони мають на це витратити... Відпочивайте спокійно, святкуйте", - сказав секретар РНБО.

Пригожин не керує штабом ПВК Вагнер, його основна функція — медійна, - українська розвідка

неділя, 29 січень 2023, 13:53

Путінський олігарх Євген Пригожин і засновник ПВК Вагнера безпосередньо не керує штабом «вагнерівців», а виконує лише медійну функцію. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти...

Ходила додому й погрожувала: Колишня поліцейська змушувала колег працювати на окупантів (фото)

неділя, 29 січень 2023, 12:45

Співробітниця відділу поліції № 1 Чугуївського РУП ГУНП в Харківській області вступила до лав псевдоправоохоронного органу та обійняла посаду "и. о. обязанности начальника отдела по делам несовершеннолетних", повідомляють Патріоти України. "При цьому з...