Свято на "вулиці" недонаддержави: Нафта побила в ціні 2-річний рекорд

Нафта дорожчає в ході торгів у п'ятницю завдяки оптимізму трейдерів щодо перспектив світового попиту на сировину, при цьому ціна марки Brent піднялася вище 73 доларів за барель вперше з травня 2019 року. Про це йдеться в даних за підсумками торгів, зазначають Патріоти України.

Вартість серпневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 18:21 по Києву в п'ятницю склала 72,93 дол за барель, що на 0,57% вище за ціну на закриття попередньої сесії. Раніше в ході торгів ціна Brent досягла позначки 73,09 дол за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на липень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) досягла до цього часу 71,07 дол за барель, що на 0,78 дол (1,11%) вище підсумкового значення попередньої сесії.

Нагадуємо, згідно з прогнозом Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), світовий попит на нафту повернеться до допандемійному рівня до кінця 2022 року, збільшившись на 5,4 млн б/с в 2021 році - до 96,4 млн б/с - і на 3,1 млн б/с в 2022 році.

З архіву ПУ. Так хто тепер "барига"? Поліція перекривала рух, щоб Зеленський зміг заїхати на дачу в Конча-Заспі, хоча він обіцяв "бути як усі"

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:10

Президент Володимир Зеленський порушує власні слова про те, що “кортеж президента - такий же учасник руху, як і всі”. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Михайло Ткач і опублікував фотодоказ, передають Патріоти України. . “Близько де...

Диктатор Лукашенко підписав указ щодо позбавлення білоруського громадянства за "екстремізм"

четвер, 5 серпень 2021, 23:36

Олександр Лукашенко підписав указ, який передбачає позбавлення громадянства "за участь в екстремістській діяльності". Зокрема, в документі йдеться про іноземців, які отримали громадянство Білорусі, повідомляє прес-служба Лукашенка, зазначають Патріоти ...