
Нафта дорожчає в ході торгів у п'ятницю завдяки оптимізму трейдерів щодо перспектив світового попиту на сировину, при цьому ціна марки Brent піднялася вище 73 доларів за барель вперше з травня 2019 року. Про це йдеться в даних за підсумками торгів, зазначають Патріоти України.
Вартість серпневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 18:21 по Києву в п'ятницю склала 72,93 дол за барель, що на 0,57% вище за ціну на закриття попередньої сесії. Раніше в ході торгів ціна Brent досягла позначки 73,09 дол за барель.
Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на липень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) досягла до цього часу 71,07 дол за барель, що на 0,78 дол (1,11%) вище підсумкового значення попередньої сесії.
Нагадуємо, згідно з прогнозом Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), світовий попит на нафту повернеться до допандемійному рівня до кінця 2022 року, збільшившись на 5,4 млн б/с в 2021 році - до 96,4 млн б/с - і на 3,1 млн б/с в 2022 році.
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...