
За дві минулі доби ракетними ударами окупантів повністю виведено з ладу дві підстанції "Укренерго" на півдні України. Про це у Telegram повідомляє ПрАТ "Національна енергетична компанія "Укренерго", передають Патріоти України.
"Росія знову свідомо нищить цивільні об’єкти критичної інфраструктури. За дві минулі доби ракетними ударами повністю виведені з ладу дві підстанції "Укренерго" на півдні України. Внаслідок варварського нападу ушкоджене основне обладнання підстанцій та інших об’єктів високовольтної мережі. Постраждалих серед персоналу немає", – йдеться в повідомленні.
В "Укренерго" зазначають, що щойно дозволятиме ситуація, ремонтні бригади розпочнуть відновлювальні роботи. "Компанія докладатиме максимальних зусиль для відновлення роботи об'єктів до початку опалювального сезону", – наголосили в компанії.
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...