Свідоме знищення об'єктів цивільної інфраструктури: Окупанти вивели з ладу підстанції "Укренерго" на півдні України

За дві минулі доби ракетними ударами окупантів повністю виведено з ладу дві підстанції "Укренерго" на півдні України. Про це у Telegram повідомляє ПрАТ "Національна енергетична компанія "Укренерго", передають Патріоти України.

"Росія знову свідомо нищить цивільні об’єкти критичної інфраструктури. За дві минулі доби ракетними ударами повністю виведені з ладу дві підстанції "Укренерго" на півдні України. Внаслідок варварського нападу ушкоджене основне обладнання підстанцій та інших об’єктів високовольтної мережі. Постраждалих серед персоналу немає", – йдеться в повідомленні.

В "Укренерго" зазначають, що щойно дозволятиме ситуація, ремонтні бригади розпочнуть відновлювальні роботи. "Компанія докладатиме максимальних зусиль для відновлення роботи об'єктів до початку опалювального сезону", – наголосили в компанії.

Вибухи лунали кілька годин: У Тульській області дрони вразили найбільший хімзавод росії (фото, відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:06

Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...

Особисто затриманий Малюком у минулому році полковник СБУ отримав довічне ув'язнення за роботу на ФСБ

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:57

Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...