
У Курській та Бєлгородській областях Росії у понеділок, 23 січня, пролунали вибухи. Місцеві бідкаються на проблеми з електропостачанням. Про це пишуть місцеві телеграм-канали, передають Патріоти України.
У Курській області нібито через обстріл пошкоджені електричні лінії. Через це частина населених пунктів залишилась без електрики. Місцева влада вже традиційно звинуватила в обстрілах Україну.
Також 23 січня місцеві повідомляють про "бавовну" у Бєлгородській області. Адміністратори телеграм-каналів вже встигли заспокоїти росіян, що ніяких влучань не було. Зазначимо, що часто російські ракети чи снаряди, які запускає окупаційна армія по Україні, просто не долітають та падають на території РФ. Держава-агресор ж одразу починає звинувачувати ЗСУ у вигаданих "обстрілах".
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...