Світ ловив велетня духу та не впіймав... Російські варвари ракетним ударом знищили музей Сковороди на Харківщині

Наприкінці року в Україні на державному рівні відзначатимуть 300-річчя з дня народження великого філософа.

У Харківській області російські загарбники знищили Національний музей Григорія Сковороди. Прикру новину поширив очільник Золочівської громади Віктор Коваленко, передають Патріоти України.

Установу окупанти знищили прямим влучанням російської ракети у ніч проти 7 травня. Удар прийшовся під дах будівлі, спалахнула пожежа. Вогонь охопив усі приміщення музею.

Внаслідок обстрілу поранення отримав 35-річний син директора музею, який залишився на ніч охороняти приміщення. Чоловіка витягли з-під завалів, медики діагностували у нього травму ноги та відправили до лікарні.

Музей розташований у с. Сковородинівка. Це був маєток XVIII століття, у якому останні роки свого життя працював та біля якого був похований Григорій Сковорода.

"Україна не воює сьогодні": Лукашенко зробив дивну заяву про війну і вірогідність участі в ній Білорусі

п’ятниця, 19 серпень 2022, 15:14

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко виступив із черговою дивною заявою щодо війни в Україні. Він нібито не хоче, щоб білоруси воювали, бо не бачить у цьому сенсу, передають Патріоти України. Водночас Лукашенко повторив пропаганду п...

ФСБ запевняла Кремль, що окупанти швидко захоплять Київ: у РФ готували два "уряди" для України, - WP

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:56

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії запевняла кремлівську владу у тому, що Україна швидко впаде. Тому російські спецслужби у співпраці з відомими українськими колабораціоністами створили одразу два маріонеткових "уряди", передають Патріоти України. ...